| adriancristian11 a întrebat:

Aveti idee ce afacere as putea deschide intr-un orasel mic de aprox. 55 mii locuitori, mi-as dori tare mult sa fac ceva sa imi ocup timpul si mai ales sa castig si bani. Astept parerile voastre cu nerabdare happy

5 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

E greu de zis, depinde de cererea existenta in oras. Spre exemplu la mine Constanta acum cativa ani erau cateva baruri care faceau mii si mii de euro pe luna, arhipline de elevi si studenti la cafea etc. S-au mai deschis inca 30, 40 de cafenele de atunci si nu mai merge niciuna, decat cateva care si-au facut deja nume. Adica daca imi deschid acum cafenea probabil va fi falimentara afacerea. Acelasi lucru cu fast food si pizza delivery. Au dat buful unii dar s-au mai deschis inca 20 care nu au mers. Eu mi-am deschis de cateva luni un magazin de dulciuri, sunt inca la inceput, vad peste 6 luni dar momentan merge greu, foarte greu. Oricum succes.

| adriancristian11 explică (pentru valentino52):

Asa este si la mine in oras, dar eu sunt optimist si imi doresc sa incerc ceva si m-ai pus pe ganduri cu magazinul de dulciuri, la mine in oras nu este niciunul, imi poti da mai multe detalii despre el te rog?

| valentino52 a răspuns (pentru adriancristian11):

Cauta pe facebook cupcake constanta

| Adytzzzuuu a răspuns:

Salut! am eu o idee foarte buna pentru tine, putem discuta pe id cojoc_adrian_daniel

| adriancristian11 explică:

Multumes,mi-ai fost de ajutor happy foarte interesanta pagina pe care ai trimis-o.