| Elena_Laura_1996_HZ13 a întrebat:

Hei, ce site-uri cunoasteti pentru produs bani cat mai multi online
?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol, ce glumeti sunt colegii astia. Laura draga, da' ce stii sa faci? Inainte de orice altceva, ar trebui engleza SCRIS (si vorbit ar fi util pentru multe chestii, dar scris e obligatorie), istetime, adaptabilitate, capactitate de organizare. Ca designer/fotograf/copywriter se pot face bani frumusei.

| mihai69 a răspuns:

Un sait de chat pentru adulți?

| Elena_Laura_1996_HZ13 explică (pentru mihai69):

Te rog sa stergi continutul.

| mihai69 a răspuns (pentru Elena_Laura_1996_HZ13):

OK; dar era o posibilitate...

| gabriel87000 a răspuns:

Te referi cum sa iei mai multi virusi sau ce? ca bani nu se fac asa usor online.site-uri sant cate vrei problema e alta ca sunt foarte multi afiliati la siteurile astea de facut bani si mai mult muncesti pentru aia decat pentru tine. axeaza-te mai bine pe viata reala ca acolo e mai sigur si legal sa faci bani decat pe internet.intradevar se fac bani si din internet dar ai de investit sume de bani siteurile astea si atunci cand investesti nu ai castigul asigurat.e o loterile cu siteurile astea

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani). La inceput ii faci putin greu dar cu timpul si rabdare dupa o luna/ doua poti ajunge la sume considerabila.

| fpkRegele a răspuns:

Buna, incearca http://Viespar.Ro/... nu ai mare lucru di facut. doar ca trebuie sa accepte ei taskurile cari li completezi, la inceput iti da 5$ dar ii poti retrage doar in ziua de 28-30 a fiecarei luni parca sh doar daca ai 50$ in cont, eu acolo fac. plata ii pi masura a ceea ci faci. tu decizi daca e bun. asta e singura cari o stiu, daca nu, ti poti ocupa di building sau template la website-uri sau altele, poti cauta parteneriate. sper c te-am ajutat.