| tadina125 a întrebat:

Hei prieteni.Vreau sa stiu cum se face un site pe facebook de ex handmade zone. Vreau sa stiu daca costa sa iti faci unul sau daca scoti bani din unul. Vreau multe informatii va rooog Funda si ce vreti voi Scz de categorie daca nu e buna

Răspuns Câştigător
| Loredana123 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti faci o pagina pe facebook intra pe contul tau caut-o o pagina (oricare) da pe ea si in dreapta sus scrie creaza o pagina si dupa te descruci... Nu costa nimic sa iti faci pagina totul este gratit.Cu scosul banilor din pagina de facebook depinde la ce te referi daca te referi ca primesti bani din likeuri si distribuiri NU. Daca te referi ca iti dezvolti afacerea proprie unde vei vinde produse si toate cele DA.