| kLowNii a întrebat:

Hei! :* Stiti si alte firme cu cosmetice si chestii dintr-astea precum Avon, Oriflame sau Lady's, cu castiguri destul de bune. Pe scurt as vrea sa am ceva de genul "mica mea afacere" si vreau sa stiu daca ma puteti ajuta cumva? Va multumesc! :*

1 răspuns:
| Andra0101 a răspuns:

Http://www.divalifecosmetics.ro./
sau
De LR Health&Beauty Systems ai auzit? Este o firma germana serioasa. Cu adevarat profesionisti. Pentru detalii poti intra pe http://mlmparfumuricosmetice.wordpress.com/