| StefanT230 a întrebat:

Am dat comanda de un produs pe okazii.
Eu am mai dat comanda odata pe okazii.Si cand am intrat pe cont am vrut sa imi cumpar un produs.Am cumparat produsul si am observat ca era adresa gresita,si numarul de telefon.
Am incercat sa ii gasesc emailul la vanzator doar ca nu l-am gasit pentru a-l informa.
Cum pot face sa il informez ca am dat datele gresite, si sa i le dau pe cele corecte?
DAU FUNDA! E urgent (p.s stiu ca nu am selectat bine categoria)

Răspuns Câştigător
| AutumnDay a răspuns:

Mai cauta adresa de mail sau de telefon..in mesaje, la datele vanzatorului. Sau selecteaza un alt produs al vanzatorului, da-i mesaj si spune-i ca ai lasat adresa gresita.

1 răspuns:
| TheOneTime a răspuns:

Incearca sa il contactezi prin orice mijloc posibil, pe el sau firma de curierat.