| PIGNA a întrebat:

Hei TPU, am vazut ca sunt unele efecte (sau ce-or fi ele), ca atunci când faci poza, tot ce-i-n spatele tau este asa ca o ceatä, si doar tu esti clara în poza ex: cu toti am vazut un album de clasa 8, fiecare elev este clar în poza iar ce-i-n spatele lui este asa ca o ceata.
Îsi spuneti va rog cum se numeste efectul sau chestia aia cum s-ot numi

2 răspunsuri:
| ArthurKn a răspuns:

Efectul '' Blur ''

| IftimiSebastian a răspuns:

Incerca cu photo shop http://www.adobe.com/support/downloads/detail.jsp?ftpID=5067 sau ar mai fi o solutie cu telefonul le modifici direct