| RainbowDash1 a întrebat:

Astăzi m-am decis să activez opțiunea de generare de bani pe Youtube la un video cu 100 și ceva de vizualizări, 5 aprecieri și 3 comentarii. Mi-am făcut un cont pe Adsense, și am aplicat opțiunea de bani la video. Însă, până acum am câștigat 0 euro. De acum înainte voi câștiga sau este altceva?
Funda celui mai explicit răspuns! :3

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Daca cererea ta e acceptata de catre cei de la youtube (cele mai multe nu sunt) atunci poti primi pana la 1 $ pentru fiecare 1000 de vizualizari.

| 123junior a răspuns:

Nu stiu cred cred ca trebuie sa ai multe vizualizari sa primesti bani.