| Kenworth200 a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa comand ceva de pe www.skatemap.ro si transportul se face prin Curier. As vrea sa stiu ce varsta trebuie sa am pentru a putea ridica achizitia. Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

In general trebuie sa ai buletin, deci 14 ani. Daca ai buletin poti ridica coletul.

| alexamoria a răspuns:

14 ani deoarece atunci se face prima carte de identitate. Sau se poate face comanda pe numele unei persoane mature.

| Kenworth200 explică (pentru alexamoria):

Si daca o fac pe numele unei persoane mature trebuie sa ma duc cu buletinul ei?