| RaulȘerban a întrebat:

Hello prieteni! Puteți să îmi dați și mie niște idei de cum aș putea să fac niște bani? Preferabil online. Sunt student și aș vrea să câștig niște bani de buzunar măcar. Am vrut să încer cu sondaje, dar până acum paginile au fost făcături.

Răspuns Câştigător
| LaurFLOREA a răspuns:

Salut, EU fac bani din marketing afiliat. Nu stiu cum sa te ghidez fara sa para ca-mi fac reclama, insa te pot invata!
Verifica link-ul de la mine de la profil. Acolo vei gasi un curs gratuit in care te invat sa faci bani online!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu in ce esti expert, sau calificat?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci pentru banii aia?

| raMLesS a răspuns:

Glovo vericule

| haileewatson a răspuns:

Cauta internshipuri remote in domeniul pe care il studiezi la facultate

| kGeorge a răspuns:

Prietene, banii facuti de pe internet prin sondaje si c@caturi din astea sunt mereu facaturi. E mai profitabil sa te duci in magazinele mari si sa te apuci sa culegi monedele de pe jos. Pune mana si munceste adevarat, chiar si la negru.
Daca chiar se puteau face bani asa usor nu mai muncea nimeni.

| Enni999 a răspuns:

Call center