| Caleb_Daniel_1996 a întrebat:

Hey happy as avea o intrebare... Daca am 17 ani si nu am cont deschis la banca transilvania as putea as putea trimite o suma de bani unei persoana in cont din alt judet? Daca da cum? Iar daca nu ce ar trebui sa fac? E urgent... Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, dar sa nu fie o suma prea mare, respectiv poti trimite una pana pe la 500 lei. Te duci la banca ta si completezi un ordin de plata, pe langa datele tale trebuie sa stii numele si prenumele destinatarului, banca la are contul si codul IBAN al contului.

1 răspuns: