| FaraNume2014 a întrebat:

Hey :* Ce job ar putea avea o fata de 17 ani adica cum ar putea face bani fara ca parintii ei sa stie? ( in afara de reprezentant avon, oriflame etc.)

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Videochat daca vrei detaliihee hee da-mi mesaj devil

suntserios
| suntserios a răspuns:

E de ajuns de greu sa faci bani muncind de dimineata pana seara. mai vrei sa faci bani si pe ascuns, si la 17 ani fara nicio pregatire si presupun ca nici timp nu ai.

singura ta varianta e videochat ul

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Poti sa te duci la McDonald's, sa imparti pliante, sa plimbi caini, sa devi reprezeventant firme cosmetice(insa va trebuie sa o rogi pe mama ta sa semneze pentru ca ea e majora), sa vinzi(inghetata, limonada), sa te duci intr-un talciog sau in fata curtii(caz ca stai la curte) ca sa
vinzi jucariile tale vechi sau alte lucruri nefolositoare, sau daca te pricepi bine pe internet sa iti faci un site sau un blog si astfel din reclame poti castiga bani(insa si aici e nevoie de un major).
Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce sa nu stie parintii tai? :-) sa vinzi pliante