| sweetlovelything a întrebat:

Hey, stiti cum pot face rost de bani? Am nevoie urgent de bani, si apropo am 13 ani! Va rog sunt disperata!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca la bunici daca ai tai nu-ti dau.Depinde si de suma si pentru ce anume ai nevoie.La 13 ani esti mica pentru munca.

| LolaLollita a răspuns:

Nu inteleg ce e atata de urgent incat sa nu le poti cere parintilor? Sau poate vrei o suma mult prea mare. Care e motivul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Deocamdată învaţă să economiseşti banii pe care îi primeşti de la părinţi.
Eşti micuţă pentru a lucra de pe-acum.
Te pup!

| Terente20 a răspuns:

Ce vrei sa-ti cumperi? ce mai e la moda prin scoala generala?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Terente20):

Ce și-ar putea cumpăra un copil normal în ziua de azi? Jucării...

| Narcys21 a răspuns:

Intra pe youtube si sunt multe tutoriale cum sa faci rost de bani pe net

| Francii99 a răspuns:

Devin-o reprezanta Lady's happy
Lasa-mi un msg privat daca vrei sa-ti spun mai multe :*

| aannccuuttaa a răspuns:

Buna..incearca la parintii tai, daca nu te ajuta ei, poti apela la ce-a mai de incredere persoana din viata ta.(Prieteni, bunici)si( depinde cat de mare e suma). Bafta