| anonim_4396 a întrebat:

credeti ca exista pe interenet site-uri de a face bani online, sau daca exista, sunt cu adevarat reale?, in afara de cele Adsense care te platesc cu 5 centi poate mai putin pe fiecare reclama pe care ai dat click ^^.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut,
Am avut si eu momente in care am cautat modalitati de a face bani pe net. Din pacate in afara de Adsense ( care si el are scapari cateodata ) multe dintre site-urile care sustin ca iti dau bani pe click sau ca sa vizionezi anumite reclame sunt site-uri false sau care nu iti dau nimic cel mai adesea. Mai sunt si cele la care trebuie sa strangi o suma de aprox 100-300$ ca sa ii poti scoate. Imagineaza-ti cam in cat timp o sa reusesti sa faci atatia bani la 5 centi per click.
Nu iti pune sperante in asa ceva.
Succes!

| SookiexD a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Asa credeam si eu. Merci de raspuns, Funda.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu și din punctul meu de vedere, sunt sceptică!
Pa, pa.

| StiuCeSpun a răspuns:

Da, exista, dar multe sunt tepe. Momentan eu ma bazez pe doua simple si eficiente.
Castiga bani cu facebook, comisioane intre 3 si 150 lei, castiga si din castigurile prietenilor tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/130vRnE
Scurteaza link-uri si castiga bani, castigi 20% din ce castiga referalii tai.Inscrie-te aici: http://bit.ly/WY8mEi
Contact pentru detalii la banionline100@yahoo.com

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alea care te pun sa dai click uri si sa completezi diverse prostii sunt tepe in 99% din cazuri iar restul de platesc cu niste sume infime. Exista metode de a face bani pe net dar iti trebuie ceva pregatire in domeniu

| Oana92 a răspuns:

Nu exista, sunt toate niste tepe

| MitroKta a răspuns:

Majoritatea sunt doar pacaleli. Singura chestie la care poti avea sanse reale sa castigi ceva este cea cu reclamele de la google. Dar si la aceea, e munca multa pana obtii ceva.

| oxss a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=6eca881ebfe4a32efa1dfb6cd70c4c21