| Lightning1997 a întrebat:

In cat timp v-ati primit banii daca ati incercat sa platiti cu cardul la magazin, v-a fost refuzata tranzactia, dar pe cont apare ca s-au dus banii?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce bani sa primesc?
Tranzactia este refuzata atunci cand banii de pe card nu acopera suma de plata.
Pe ce lume traiesti?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca s au dus banii daca tranzactia a fost refuzata

| Frank51 a răspuns:

Maxim 24 de ore.

| NLS a răspuns:

Eu nu am pățit să-mi fie refuzata tranzacția, din 2007 încoace.
Insa a pățit maica-mea, si nu i s-au luat bani de pe card.

| J0B0MAT a răspuns:

Când îmi e refuzată tranzacția nu mi se iau bani de pe card.

| Hyperion7 a răspuns:

Cred că te referi la revolut, că numai pe la ei am auzit astfel de probleme.
In câteva zile, de regulă 3-4 zile

| ReddY25 a răspuns:

Nu plătesc cu cardul

| suntserios a răspuns (pentru ReddY25):

E la moda acum sa te lauzi cu anti tehnologia?

| RoCkKiD a răspuns:

Parca era 2 saptamani acum.