| raulXXX a întrebat:

In luna octombrie in ce data va avea loc extragerea loto?

Răspuns Câştigător
| Anonim1000000 a răspuns:

Ce ai ma? Loto e in fiecare saptamana nu luna laughing. Ma rog e in fiecare saptamana Duminica. Nu mai stiu ora... Funda?

| raulXXX explică (pentru Anonim1000000):

A pana mea nu eu de unde sa stiu ca e in fiecare saptamana ca nu am jucat nicioadata dar am vrut sa aflu cand e si am crezut ca e odata pe lunalaughing

| Anonim1000000 a răspuns (pentru raulXXX):

Cum doamne, chiar nu ai auzit in viata ta de Loto? Poti sa nu joci si tot stii ca e in fiecare Duminica... Ma rog... Ai dat dovada ca nu esti un obsedat de jocurile de noroc. Si mersi de Funda!