| Gheorghe_Florin_1962 a întrebat:

Intrebare pentru pasionatii de "jocuri de noroc"
Loto Grecia kino 20/80, cum mai exact este?
daca eu bag 3/3 pe un leu, la superbet, si la extragere ies 20 de numere printre care si cele 3 alese de mine, castig 65 lei? sau conteaza sa fie intro ordine gen consecutive sau altele?

Multumesc! happy

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca n-ai primit pana acum raspunsurile dorite. Fiind si eu jucator, incerc sa te lamuresc. Nu mai joc de mult timp la Loto, insa stiu care e treaba. Daca pui 3 numere si iti ies toate, evident ca vei lua banii, indiferent de ordine. Conteaza doar sa le ghicesti.

| untu a răspuns:

Nu mai paria nimic! Nu mai juca,, jocuri de noroc"! Ai sa te imbolnavesti, nu exista,, noroc" toate jocurile de noroc sint inselatorii, escrocherii si sint trucate si aranjate!

| peperonies a răspuns:

Ba ia mai zi o data.