| Demeister a întrebat:

La noi în țară, dacă află lumea că câştigi mii de euro pe lună (de exemplu 5.000/7.000) atunci vei fi privit drept un "hoț"?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Sunt oameni (IT-istii de exemplu) care castiga sume mari si nimeni nu le zice hoti. Sunt altii care au o afacere falimentara si se scalda in lux. Aia 100% sunt hoti.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Chiar ca devin plictisitoare intrebarile astea. Cistigurile sint confidentiale, in principiu. Daca te maninca sa strigi pe la coltul strazii cit cistigi, ghinion.

| AFR81 a răspuns:

Nu te-ai saturat sa pui aceleasi intrebari idioate sub forme diferite?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu mai ai timp sa fii 'privit' vei fi rapit inainte

| alexandrualind a răspuns:

Dap.

| 44TheSinner44 a răspuns:

Dap. Asa sunt oamenii. Dar nu trebuie sa te afecteze parerea lor.