| curious01 a întrebat:

Lamuriti-ma va rog si pe mine cum sta treaba cu pariurile...Mi se pare foarte simplu, dar ma uit ca nu prea multi se ocupa de asa ceva, de ce? Daca pariez pe o echipa cu cota 1.30, castiga suma pariata inmultita cu 0.30, nu? daca imi fac cont pe bet365 imi cere vreun card bancar? si trebuie sa pun bani de la inceput sau iti dau ei ceva?

1 răspuns:
| premierevideo a răspuns:

Da, iti trebuie card bancar, daca iti faci cont online.Altfel, nu poti nici depune, nici ridica bani. Nu este deloc simplu.Iti trebuie 2 lucruri: strategie si noroc.