| AnTo03 a întrebat:

-Ce documente trebuie pentru a deschide un card bancar?
-Ce suma de bani trebuie depusa de inceput?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Mergi cu un buletin atat, nu ai nevoie de nici un leu pentru deschiderea unui cont bancar nici pentru card, eu recomand sa depui 10 ron in banca pentru luna in curs, eu am cont la raiffeisen bank, pachetul cu 10 ron pe luna, la bcr ma costa 5 ron dar am renuntat, daca nu ma insel daca isi intra mai mult de 1000 de ron in cont acel comision de 10 ron e gratis

| AnTo03 explică (pentru RAY):

Mai am o intrebare! La brd stii cat este comisionul si comisionul se ia la fiecare scoatere de bani sau pe luna? (este prima oara cand imi fac card si nu stiu cum se procedeaza)
Ms mult

| RAY a răspuns (pentru AnTo03):

Comision e putin daca scoti de la bancomat, brd are mai multe pachete, cred ca 8 ron, bcr avea 5 ron anul trecut, la caserie te taxseaza cu 10 ron asta stiu sigur ca am patit-o