| persseuss a întrebat:

Merge sa retragi de la unibet pe card? daca da, cum?

as vrea sa joc la ei si vreau sa vad daca merge cu cardul ca am inteles ca la retrageri trebuie sa ai cont bancar.

1 răspuns:
| AutumnDay a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa ai cont bancar. Contul are card atasat. Atunci cand mergi la banca sa iti deschizi un cont, iti vor elibera si card. Ulterior, pe site-ul celor de la Unibet vei adauga datele contului tau bancar si ei iti vor trimite banii. Trebuie sa ai varsta minima legala si contul sa fie facut pe numele tau, atat la banca, cat si in sistemul Unibet.