| mgtow a întrebat:

Metoda de plata PayPal cand introduci datele si confirmi se realizeaza transferenta bancara sau apoi iti cere datele (parola online a cartelei de credit)? E necesar sa ai cont ca sa realizezi tranzactia prin ei?

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Deci iti trebuie un cont bancar si un cont pe paypal.com! dupa ce introduci datele pe site, ei vor face o tranzactie (o suma mica iti va fi trasa din cont, aprox. 1, 5 dolari) ca sa vada ca e un cont bancar valid si ca poti efectua plati online cu el! la acea tranzactie ei aloca un cod, care tu trebuie apoi sa il scrii la confirmare, ca sa vada ei ca tu esti cel care stie codul, tu esti posesorul acelui cont bancar! sper ca am fost cat mai explicit! baftaa!