| Feri5 a întrebat:

Mi-am făcut cont la BT. Mi s-a zis că trebuie să plătesc abonament de 7 lei lunar pentru aplicație (neoBT). Eu nu voi avea bani în cont pe luna noiembrie, iar aplicația aia e foarte complexă, față de necesarul meu. Am BTPay activat la bancă.
Dacă nu voi avea bani în cont, intru pe minus. Și nu-mi prea convine să plătesc dacă nu folosesc contul prea des.

Dacă mă deconectez de pe aplicație și rămân doar cu BTPay, se anulează abonamentul?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta trebuie sa vorbesti cu ei.

| VoidEternal a răspuns:

BT are call center. Cine sa fie mai in măsură să te ajute cu informații decât ei?

Nu e nicio rușine să întrebi și nu e nicio rușine să te răzgândești.