| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut un site de anunturi imobiliare gratuit.Acuma..cum il promovez fara bani? (ca nu am) sa auda lumea de el sa intre sa adauge anunturi..ca asa poate sta gol la infinit

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inveti ce inseamna SEO, te pui serios pe munca si in cateva luni (9-10 ) o sa incepi sa vezi si rezultatele

| daassh a răspuns:

Daca ar fi fost asa simplu, acuma toti era bogati din asta, cea mai buna metoda de promovare fara bani sunt social media, iar cu bani parerea mea este Google google Adwords.Succes!