| oj a întrebat:

Mia spus o persoana pentru a activa contul AdSense si sa primesti bani trebuie sa vina o scrisoare la posta si dupa aia se activeaza contul dar la mine contul este de prin anul 2012 si acolo este indicat tot adresa nume prenume de telefon inseamna ca contul este activat 100%

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lucreazaonline.ro/1034
Daca doresti sa castigi un ban cinstit din confortul casei fara a avea nevoie de cunostinte in domeniul calculatorului atunci esti in locul potrivit.
Tot ce trebuie sa faci este sa rezolvi niste microjoburi. Acestea sunt foarte usor de rezolvat, vei vedea pe site ce ai de facut mai exact.
Se ofera un bonus de 8 $ la inscriere si 0, 5 $ pentru fiecare referal adus.
Eu am scos pana acum prima plata de 30 $. Banii se pot retrage prin Western Union sau Paypal.
Aici am postat o dovada de plata:
http://imgur.com/dpLTlv3
Daca ai timp liber o ora pe zi, este suficient pentru a face cateva sute de lei lunar. Bafta!