| withoutme a întrebat:

Neata. sunt anumite site-uri din china care nu au modul de plata paypal, ci doar western union sau trasfer bancar.intrebarea mea este: sunt de increde? sau imi iau teapa. si nu numai pe cele din china.mai vazusem si alte site-uri care nu acceptau paypal.deci, sunt de incredere? multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziua de azi nimic nu mai este de incredere.Din China sau orice alta tara.Nu te-as sfatui sa faci asta.

| withoutme explică:

Inca ceva. care este diferenta intre paypal si western? sau care serviciu e mai bun...