| roxana94 a întrebat:

Nu am ales prea bine categoria, dar nu am stiut unde sa o incadrez. In fine... Tot am auzit ca la avon poti fi trendsetter sau reprezentant. Care este diferenta? Inafara ca trendsetterii sunt cu cateva campanii inainte. Merci anticipat.

2 răspunsuri:
| buhaha a răspuns:

Buna eu sunt coordonatoare avon. diferenta este ca sunt cu cateva campanii ma inainte atat. daca vrei sa devii reprezentant avon baga-ma in lista ta de mess. buha_andreea86.te astept sa vb mai multe

| iwlia a răspuns:

Inscriu reprez Lady's, pentru interesati add jullie_th06