| HardCore7750 a întrebat:

Nu stiti niste site-uri cu care sa fac bani online?, nimim 200 lei luna, stieul sa fie de incredere si usor de folosit, funda la cel mai bun site

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu se pot face bani de pe net.Sunt iluzii, poate să-i faci pe alţii.Toţi am sta acasa si am face banuţi, nu crezi?

| HardCore7750 explică:

Si ce sa imi zici pe mess? oricum te-am adaugat

| Brotacelul a răspuns:

Daca gasesti astfel de site-uri, da-ne si noua de stirewinking

| clearyoumind a răspuns:

Eu fac bani cu afacerea GDI, este folosita de milioane de persoane din peste 20 de tari, este sigura si ai un profit generos lunar toata viata.nu este mult de munca, nu dai clicuri si nu vinzi diferite produse, nu ai un program anume si nu iti trebuie cunostinte in domeniu. poti cauta dovezi de plata pe net si ai sa te convingi ca nu este teapa. daca te intereseaza cauta-ma tatu.marius85.o zi faina!

| clearyoumind a răspuns:

Buna,eu folosesc afacerea GDI,nu este TEAPA si poti genera un profit substantia, in crestere luna de luna si pe viata, tot ce trebuie sa faci este sa lucrezi 2-3h/zi acasa in fata pc-ului tau.Este cel mai usor mod de a face bani online, fara sa ai cunostinte inj domeniu.Aceasta metoda este folosita de milioane de persoane din peste 20 de tari! Intra pe www.tatu-marius.ws sa vezi cum functioneaza si sa te documentezi in privinta afacerii si pentru increderea ta poti cauta si dovezi de plata pe net.Pentru mai multe detalii contacteaza-ma pe adresa de yahoo tatu.marius85.O zi buna!

| Ilusi00n a răspuns:

Cred ca singura varianta sigura de a face bani pe net este videochatul laughing

| HardCore7750 explică (pentru Ilusi00n):

Si cum e ala videochatul, sa vizionez filme?

| Ilusi00n a răspuns (pentru HardCore7750):

Videochatul este un show in direct prin intermediul calculatorului si a unei camere video prestat de catre un model pentru clienti majoritar americani sau vest-europeni. Clientii platesc pentru fiecare minut de show, pretul fiind stabilit de catre fiecare model in parte.
Continutul showului si discutiile purtate depind de la model la model dar tema centrala este erotismul. Multe din showuri sunt de natura erotica dar nu toate, multi clienti cautand doar companie feminina si o confidenta sau o prietena. :d laughing

| Ilusi00n a răspuns (pentru HardCore7750):

Videochatul este un show in direct prin intermediul calculatorului si a unei camere video prestat de catre un model pentru clienti majoritar americani sau vest-europeni. Clientii platesc pentru fiecare minut de show, pretul fiind stabilit de catre fiecare model in parte.

Continutul showului si discutiile purtate depind de la model la model dar tema centrala este erotismul. Multe din showuri sunt de natura erotica dar nu toate, multi clienti cautand doar companie feminina si o confidenta sau o prietenalaughing

| Ionela960 a răspuns:

Iti pot sugera un site usor si sigur PTC. Nu iti ia mai mult de 10 min pe zi si normal ca banii nu o sa cada din cer, ci o sa vina treptat. Pentru detalii, uite id-ul meu ionela196@yahoo.com