| SirCrow a întrebat:

( PARIURI SPORTIVE ) am si eu niste intrebari, Multumesc.

1) Exista un site care sa fie de peste 75%, (pariuri corecte)?

2) Exista un site special pentru pariuri, care se te poata invata cate ceva despre pariuri?

3) Care sunt cele mai bune site-uri ( Clasamente/Infrangeri/Meciuri Directe/ )?

4) bwin sau bet365? ( si de ce )

5) Daca stie cineva un site 100% bun, pentru a ajuta persoane care sunt 'PARIORI', nu ezita sa-l spui, pentru ca, faci un bine nu faci un rau nimanui si nu ii furi mancare de la gura nimanui, o casa de pariuri nu o sa de-a niciodata falimend.

Va multumesc!

1 răspuns:
| ICEbalI a răspuns:

Nu exista cel mai bun site. :)
in general toate sunt la fel. (casel de pariuri mici se iau dupa cele mari si tot asa).
eu ma orientez de aici :
http://www.vitibet.com/
multa bafta.