| Pi_Marius_1910 a întrebat:

PARIURI SPORTIVE!
daca pun mai multe bilete, cu mai multe variante pe un meci, de exemplu pe un meci sa pun 10 bilete cu scoruri diferite, ce sanse am sa castig? ps nu am jucat niciodata, dar vreau sa ma apuclaughing)

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu se merită.

Dacă eşti sigur pui pe un scor 50 de lei şi gata.

| Rapidistu_Ionut_1994_uJ5v a răspuns:

Eu joc " in ce reperiza se dau mai multe goluri " de obicei in a 2-a repriza se dau mai multe ma uit la statisticile ultimelor 5 meciuri directe si aleg 1-3 meciuri pe zi si pun cate 100 - 500 lei pe fiecare.

Luna asta sunt pe profit cu 2000 lei si inca e la jumate.

| gertruda03 a răspuns:

Slabe sanse.