| RazZor_9900 a întrebat:

Ce variante sa bag la pariuri de fotbal pentru a avea sanse mai mari de castig?

4 răspunsuri:
| GicuGagicu a răspuns:

Iti dai seama ca daca ar stii cineva ce sa bage pentru a castiga ar baga ei. eu zic sa te lasi de asta. multi baga...f putin castiga

| RazZor_9900 explică (pentru GicuGagicu):

Eu nu am zis daca sa ma las sau nu.Se pare ca nu ati inteles intrebarea. Daca nu dati un raspuns bun cat de cat mai bine nu va bagati.

| GicuGagicu a răspuns (pentru RazZor_9900):

Am inteles. un raspuns cat de cat bun nu o sa-ti dea nimeni daca pui intrebari d-astea. bine ca nu ai intrebat numerele la loto.

| negru30 a răspuns:

Mai bine nu mai baga - ai sa ramai in viata cu bagatul - nu te supara - este un sfat