| anonim_4396 a întrebat:

Pentru reprezentantii Lady's
As vrea sa imi modific datele personale deoarece cand am devenit reprezentant inca nu aveam 14 ani si a trebuit sa trec datele mamei mele.
Problema e ca trebuie sa schimb si seria si numarul buletinului, dar nu stiu daca e posibil asa ceva deoarece acest lucru nu imi apare.

Deci as vrea sa stiu daca pot si cum pot schimba seria si numarul de buletin?

Multumesc si dau funda.

2 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Buna biby si eu sunt reprezentat lady trebuie sa te udki la sectiunea date personale unde vei gasi datele personale dar sa stii ca iti poti deschde altul pe numele tau. sper ca te'am ajutat mult noroc:d

| TheUnikBiby a răspuns:

M-am uitat la date personale, dar asta spun, ca nu apare seria si numarul buletinul pentru schimbat. Si eu ma gandeam sa imi fac altul, dar deja am o membra in clubul de shopping si nu as vrea sa pierd punctele. Oricum vad eu ce fac. Multumesc!
Dar chiar nu se poate?