| TpuNewbie a întrebat:

Planific o cariera in Freelancing, deocamdata fiind angajat. Deci nu stiu cum va decurge financiar activitatea independenta. In acest caz, pana incep sa obtin venit din activitati independente, pot deschide un PFA / SRL si sa declar venit 0, chiar daca am salariu ca angajat, dar nimic ca Freelancer?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Sa te uiți la Cristian Dascalu pe yt și Instagram. O sa găsești multe răspunsuri.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"pot deschide un PFA / SRL si sa declar venit 0, chiar daca am salariu" - sigur că poți, sunt mulți in situația asta