| Edyss10X a întrebat:

Poţi scoate bani din Steam?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Poti face bani din vanzare de iteme DAR nu poti scoate bani aceia. Bani care din steam raman in steam si poti cumpara jocuri, iteme... Poti retrage in conditi speciale banii care tu i-ai bagat in steam de pe card sau paypal si ai un motiv intemeiat (inchizi contul), atunci se pot scoate banii din cont dar se si specifica ca nu se pot scoate banii castigati din vanzari de iteme.

5 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Nu,dar priveste partea buna! happy poti baga bani in steamApoi vinzi contul (Pe mult mai putin decat ai bagat tu) si ai scos ''bani"Dar, pe un cont gol fara jocuri de interes, nu ai sanse, sau daca ai multi prieteni(5-6) apucativa de DOTA 2 si deveniti buni, sunt premi fabuloase la campionatele de DOTA 2Si daca va puteti deplasa pana in Bucuresti pentru aceste campionateBafta!

| LuciWv a răspuns (pentru LuciWv):

P.S. nu stiu de ce mi-a scris impreunat unele fraze! Sper sa intelegi happy

| Ciumpi35 a răspuns:

Da. vanzand iteme pe bani reali prin paypal.

| cristi1309 a răspuns:

Da poți da doar din putine jocuri cum ar fi dota 2 cs go si altele