| Johnyynhoj a întrebat:

Sal TPU

Se primesc si fonduri Europene nerambursabile pentru deschiderea unui peco?

Va multumesc

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Da, at fi posibil dar aici nu sunt în stare să îți răspund. Ar fi mai bine să întrebi pe cineva care se ocupă cu datul subvențiilor și o să te lămurească precis.

O zi bună,
-Helper69.

2 răspunsuri:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Nu, nu cred ca se dau fonduri europene nerambursabile tinand cont ca sunt deja multe peco-uri prin Romania si majoritatea sunt de la firme mari.

O zi buna,
-Helper69.

| Johnyynhoj explică (pentru Helper69):

Da dar eu nu vreau sa deschid in oras vreau sa deschid intr-un loc turistic unde singurul peco este situat la vreo 34 de km, un peco mai mititel.
Din cate am anteles eu se sustin si si afaceri din astea nu numai in domeniul agriculturi si numai stiu eu ce afaceri.

| Helper69 a răspuns (pentru Johnyynhoj):

Salut,

Da, at fi posibil dar aici nu sunt în stare să îți răspund. Ar fi mai bine să întrebi pe cineva care se ocupă cu datul subvențiilor și o să te lămurească precis.

O zi bună,
-Helper69.