| bogddan4you a întrebat:

Sall cine imi face sau stie cum sa-mi fac si eu un blog pe wordpress si daca poate ccineva sa-mi faca dau bani sau ajut cu alt ceva in schimb cel mai bun raspuns primeste fundamultumesc.

Răspuns Câştigător
| costan a răspuns:

Vrei un site wordpress gratis sau platit? (cel platit are un domeniu si gazduire, si este bine vazut de motoarele de cautare cand vine vorba de indexare pe Internet). Vezi aici un site construit de mine pe aceasta plataforma si care imi aduce un venit lunar peste salariu mediu: http://bit.ly/1af5LBq

4 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Decat wordpress, mai bine cu www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si-ti ofera mult mai multe posibilitati.

| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| bogddan4you explică:

Este super saitul nota 100 cu+ dar vreau un sait gratis casa ma obijnuesc cu tot ce are cum sa lucrez daca se poate sa-mi explici sau sami faci un sait gratis nu unul cu bani pentru inceput te-as ruga sa ma ajuti.

| costan a răspuns (pentru bogddan4you):

Bogdan, urmareste acest video si vei reusi sa-ti faci gratis un blog wordpress: http://www.youtube.com/watch?v=CVwRn1K8WJs