| mentano a întrebat:

Sall! Foloseste cineva generatoare de paysafecard pentru a obtine gratis coduri paysafecard? Daca folositi ma puteti ajuta si pe mine sa invat sa fac asta? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| StanMarsh a răspuns:

Aviz pentru toti amatorii ca tine...nu exista "free stuff " nu exista "generatoare de bani ". Toti eram bogati daca unu mai destept care isi facea asa ceva pentru el ar fi dat altora.Incetati sa va puneti sperante in tot felul de "programe care iti dau bani moca ".Ai de ales, ma crezi ca nu exista sau iti umpli pc-ul de 30 de virusi, keyloggere si o te intrebi de ce, de unde si cum?

2 răspunsuri:
| aflavius a răspuns:

Singurul generator pe care l-am gasit si a mers. Merge doar o data si primesti doar 5 euro, dar eu zic ca merita
https://mega.nz/#! kmJRwZrS! A0CgF_wdPIPR-10YE6bH0qoCtGG6kjVXGJ17M8JHtSk