| Mihaita23 a întrebat:

Sall, sa zicem ca vreau sa comand un iPhone 4 S din America...as vrea sa va rog sa : imi dati cateva detalii despre cum ajunge in tara, cum il comand si ce fac daca se strica. A da, imi puteti da si site-ul de unde sa-l cumpar(comand)? Ms mult.

3 răspunsuri:
| Mihaita23 explică:

Ini nici un caz nu cumpar din tara la 28 milioane mai bine iau din america is si mai bun si e 9 milioane numa.

| Delia_Dinca_1990 a răspuns:

Eu zic mai bine til ei din tara ca pe drum poate se tranteste si se strica si apoi taxele de transport sunt foarte mari.Deci,mai bine iatil din tara.si daca se strica...intrebi la magazinul de unde l-ai luat.Se poate inlocui cu garantia.

| Florin_Alexandru_Patachia_1980 a răspuns:

As vrea si eu sa comand dar nu stiu cum se procedeaza...