| Cristi19991999 a întrebat:

Sall tpu.Am 14 ani si vreau sa-mi fac niste bani de buzunar daca ma intelegeti.Imi puteti spune cateva metode de a face bani in afara de cea de impartitor pliante, dau funda :*
P.S sunt baiat

Răspuns Câştigător
| popaalex1234 a răspuns:

Pai ai multe cai:
-facand videoclipuri pe toutube(dar sa ai vizionari si abonati), asta se face in timp
-poti sa te inscrii pe site-uri de facut de exemplu review-uri(de asta nu sunt sigur

-poti sa plimbi cainii altora
-sa te duci la olimpiade(see da bani dupa munincipiu)
-sa ajuti oameni care au nevoie de ceva ajutor de exemplu:in gradina, de spalat

4 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Ajutor de bucatar pe timp de vara. Altceva nu vad ce ai putea face la 14 ani.

| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Eu te sfatuiesc sa joci la pariuri sportive, cu 2-3 lei poti scoate sume destul de mari. Problema este ca trebuie sa ai un prieten de 18 ani sau mai mare care sa-ti scoata bani daca castigi. Este foarte simplu.
Succes!winking

| Cristi19991999 explică (pentru L0v3isTheWaY):

Cyber deja fac asta la pariuri da castig cam 2-3mil pe luna daca am norochappy

| Cristi19991999 explică (pentru Cristi19991999):

Daca am noroc