| Narcyss_Narcyss_1999 a întrebat:

am făcut comanda ieri, joi, 10.11 de un dslr pe altex în jur de ora 10 seara și as vrea sa știu când ajunge pKate ajunge mâine, sâmbătă, 12.11. dacă nu când. Funda

Răspuns Câştigător
| Jager a răspuns:

Daca nu maine, ziua urmatoare sau cand se elibereaza curierul [max 2 zile]

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Daca nu ajunge maine, sigur va ajunge luni.

| NONAME113 a răspuns:

In perioada sarbatorilor de Paste, de iarna, a evenimentului Black Friday, precum si pe toata durata altor campanii ale companiei, procesarea unei comenzi precum si livrarea acesteia poate dura intre 7-10 zile lucratoare.