| vali11 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cat de profitabila este afacerea cu iepuri? Dca este greu de intretinut? Unde ii poti vinde? si alte caracteristici

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Unchiul meu detine iepuri albi cu ochii rosii se vand foarte bine in zona Hunedoarei...El a dat 2 iepuri si a luat o capralaughingsi nu sunt greu de intretinut dar sa nu-i infometezi si sa le dai apa in primul rand sa nu te iei dupa lume care spune casi trag apa din legume sau te vei trezii cu surpriza sati moara dupa 2 saptamani si sa zici ca au gripa iepureascalaughing