| nikidjsa a întrebat:

Sall.tpu.ce serviciu mi.as putea gasi la 17 ani? mai mult in magazine la carat marfa.casa sters.dastea.as dori sa.mi enumerati si mie firme magazine care angajeaza elevi si un salariu de pornire. zona otopeni.baneasa multumesc mult ast ras.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Salariu de pornire - ala minim. Informatii? Au site toate magazinele mari, unde afiseaza si locurile de munca disponibile sau macar date de contact. Nu prea te duce capul, ha?

| Mihai_Miţă_1999 a răspuns:

Ce mai astepti? Du-te la AJOFM, acolo o sa-ti zica sigur ce au de munca, firma etc.