| AdI1231234 a întrebat:

Imi puteti spune si mie cat dureaza ca cineva sa imi trimita bani de pe contul lui de paypal pe al meu?

Răspuns Câştigător
| Alexia26 a răspuns:

Banii dintr-un cont paypal in altul, intra instant. Dureaza cateva zile, sa-i scoti pe card. Cam 4 - 5 zile. Ai grija, sa-i trimita ca gift, pentru ca nu plateste taxe.

4 răspunsuri:
| Blamely a răspuns:

Câteva zile.

| Andreea625 a răspuns:

In ce tara e persoana respectiva?

In principiu cel mai ieftin e prin transfer bancar. Dureaza maxim o saptamana sa iti intre banii. In general 3-4 zile.

| Cioc_Andrei_1992 a răspuns:

laughing nu frate, trasferul se face instant si comisionul e pana intr-un dolar pe care il poti suporta ori tu ori cel care trimite, depinde cum v-ati inteles.