| costeasava1010 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenei mele si nu stiu cum s-o felicit mai frumos. Dar prin sms ca e departe, n-o pot vedea. Ma ajutati cu vreo felicitare, va rog?

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Du-te la orice librarie papetarie si cumpara o felicitare din aceea tiparita, exista modele foarte frumoase si o trimiti prin posta, e mult mai stilat si deosebit.

| Mihaela1964 a răspuns:

Ai grija cum tastezi, esti un pic cam neatent, ar fi neplacut sa-i trimiti un mesaj cu greseli de ortografie, nu?