| Florin181997 a întrebat:

Ați câștigat vreodată bani din site.uri de sondaje online? Cat ai câștigat lunar și de pe ce site?
Dar de Marketagent ce știți?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In Marketagent daca am fost si eu inscris. Nu-i de nici o treaba. Am fost si la Mobrog, iVox, Daedealus online si mai multe altele. Sunt vax!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Lol.Asa este. Imi vine un sondaj sau doua pe luna si apoi dupa cateva raspunsuri imi zice ca nu sunt ceea ce cauta.Asa fac la toti.

5 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Sunt cateva criterii de selectie importante cand vine vorba de sondaje online in functie de client
e nerealist sa astepti zilnic completarea unui sondaj, de exemplu
un site serios http://www.exprim.ro/

| MedRex a răspuns:

Dacă stai toată ziua tot nu faci 10E pe lună. Sunt multe sondaje care fac selecție din participanți.

| Yagami a răspuns:

Salutare. Daca vrei te poti inscrie pe site-ul acesta:
http://www.marketglory.com/strategygame/ovidiudrg
este un joc online de strategie asemenea vietii reale, unde poti transforma banii virtuali in bani reali, dar trebuie sa te chinui putin. Macar este interactiv si nu trebuie sa investesti(decat daca doresti sa faci mai rapid bani).

| Nica_Narcis-Andrei_1994 a răspuns:

Http://lolfreerp.com/ - Free riot points! Check out this page with free RP codes :) Only three steps in 5 mins and you will get your code free! VISIT, DOWNLOAD AND ENJOY BETTER GAME!