| FilipSebastian a întrebat:

Am 14 ani si as vrea sa fac niste banuti, o suma cam de 1000-1200 lei. Intrebarea mea este: ce job as putea face in vara pe o perioada de 3 luni?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Poate ospatar?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai putea face jobul pe care ti-l ofera mama si tata ca la 14 ani nu te angajeaza nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La varsta ta sansele sa iti gasestu job sunt nule. Cine crezi ca angajeaza un copil? Hai sa fim seriosi.

| bogboy101 a răspuns:

Mai bine gasesti sa faci un hand-job

| NakaTaka a răspuns:

Sclav la alta curte, ce naiba poti deveni la 14 ani?!

| Helpmeforfree a răspuns:

Impartit pliante,
Bonă,
Dai meditatii,
Faci curat,
Ajuti prietenii,
Plimbi cainii
Funda te rog?

| Vanesaaa a răspuns:

Ai putea sa te angajezi ca si chelner sau sa te angajezi ca vanzator la un magazin. Nu stiu cati bani faci dar cred ca poti sa strangi ceva