| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am 16 ani si as dori sa fac bani lucrand la un job part-time sau full-time(daca nu cere mult timp), pentru inceput nu cer salariu foarte mare, un job la care o sa lucru in fata calculatorului acasa, am experienta medie in operarea unu calculator(in afara de programare), cu engleza nu stau prea bine..., sper sa gasesc ceva de facut care sa imi aduca venit, am foarte mult timp liber de obicei.
Pentru ce as putea sa optez?
Infara de: PTC-uri, Blogger.
Toate cele bune

1 răspuns:
| mdaria a răspuns:

Vrei sa gasesti ceva - ce poti tu sa oferi?
Timpul nu este suficient, ci mai exact ce poti sa faci stand in fata calculatorului. Daca vrei sa gasesti ceva trebuie sa te pricepi la ceva si trebuie sa stii si la ce anume, altfel nu o sa gasesti nimic.