| GangsterQuinn a întrebat:

Aceste hobby-uri part-time sau full-time gasite in comentariile de pe internet, care spun ca poti castiga bani de acasa din fata calculatorului doar lucrand cateva ore pe zi, sunt de incredere? Se primesc 12 lectii pentru a le invata si pentru a te proba ...Deci are rost sa intru in aceasta companie? Am cam prea mult timp liber si nu am ce sa fac si as incerca aceste metode doar ca nu stiu daca sunt de incredere. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ohaithar a răspuns:

Am lucrat și încă mai lucrez ca back-end dev freelancer. Deși îmi permite să lucrez de acasă, nu e hobby, îl tratez ca un job adevărat. Și cunoștințele pe care le-am dobândit sunt din facultate, liceu + ore întregi de tutoriale, încercări, proiecte personale, proiecte open-source pe forumuri unix, etc. După ce am făcut ceva experiență ca "voluntar", abia atunci m-am apucat de proiecte pe bani, fiindcă până atunci nu mă băga nimeni în seamă. Nu știu ce sunt chestiile astea care le zici tu, dar dacă e prea bun să fie adevărat, probabil nu e. Munca e muncă oriunde ar fi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt de incredere...cel putin eu am vazut ca isi fac reclama la comentariile unor articole.
Mie nu mi se par de incredere...parerea mea.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Am facut si eu asta si cand an terminat cele 12 lectii au zis ca trebuie sa pun in cont cativa bani(cati vrei tu). Nu am mai continuat fiindca mi-am dat seama ca nu este de incredere. Decat sa cheltui banii aiurea mai bine nu. Te sfatuiesc sa nu mai primesti cele 12 lectii. Dar daca ai prea mult timp liber si nu ai ce faci poti totusi sa le citesti(sunt destul de interesante). Sper ca te-am ajutat.

| RoCool a răspuns:

Poti castiga bani din fata calculatorului cu: http://goo.gl/iFO0Nj
Fie esti platit pentru trafic, fie pentru afiliere daca aduci utilizatori noi.
Succes!