| Prigat10 a întrebat:

Am 16 ani si as dori sa lucrez la Mcdonald's pe timp de vara.As dori sa stiu cum e? Ce salarii sunt? Care ati lucrat la Mcdonld's sa imi spuna...mai tot

2 răspunsuri:
| luciana200972 a răspuns:

Este groaznic, program infernal, manageri dusi cu pluta, munca extrem de multa si bani foooarte putini, mai bine incearca o firma de promotii sau impartit pliante. bafta

| ggabriel a răspuns:

Si eu vreau sa lucrez la McDonald.s vara asta, da dupa ce imi ziceti voi straight face. Georgs daca gasesti ceva si pentru mine, sa ma anunti te rog mult.