| xSource a întrebat:

Salut, am 17 ani, sunt jucator de League Of Legends, si doresc sa imi deschid o pagina de facebook si youtube. Am nevoie de o persoana care se descurca bine in photoshop si video edit, pentru bennere, logouri, trailere si chestii. Este cineva disponibil pentru a face aceste lucruri? Daca da, lasati mai jos id-ul de skype sau yahoo.

3 răspunsuri:
| SkyHunter232 a răspuns:

Du-te pe Facebook si caut xxAnonymousKidsxx si o sa te ajute cu or ce edit si photoshop vrei tu!

| KodrutZ a răspuns (pentru SkyHunter232):

Come on, cine sint analfabetii aia? Ma gindeam si eu ca poate dau de cineva care chiar sa poata fi util societatii, nu niste puberi care culeg diverse hackuri si porcarii din alte parti si editeaza 1-2 capturi de ecran. BTW, pagina aia tocmai si-a primit report. Sint deja destui papagali care habar n-au ce e aia. bashrc dar "stiu" sa faca deface cu programe si scripturi luate de pe net...
@xSource: Se cheama bannere, nu bennere. Da' de platit platesti, sau cauti voluntari?

| Nestydream a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mPG7jT70R8M uite daca iti place ce am facut si contacteaza-ma