| Mihai255 a întrebat:

Am folosit un site care imi poate genera o anumita suma de venit, cu alte cuvinte....Acesta : http://www.get-paid.com
Observ ca multi oameni il folosesc, dar am extras banii pe contul meu de PayPal si nu am primit nimic, astept de aproximativ o ora.
Intrebarea mea este, cat dureaza o tranzactie online?
Dau funda si multumesc mult!

3 răspunsuri:
| ancaelena24 a răspuns:

Depinde. La mine dureaza in jur de o ora, o ora-jumatate...winking

| Mihai255 explică (pentru ancaelena24):

Mersi frumos, dar a trecut atata si inca nu am primit nimic.Primesti din strainate sau din tara?

| ancaelena24 a răspuns (pentru Mihai255):

Daca a trcut atat de mult incearca sa verifici daca ai facut-o corect...